O nas

Playada Sp. z o.o. ul. Sandomierska 105, tel. 41 34 36 818

Firma Playada istnieje na rynku od 2007 roku. Idea jej założenia pojawiła się równolegle z zapotrzebowaniem rynku na kolejnego, konkurencyjnego dostawcę usług telekomunikacyjnych. Ostateczny kształt naszej organizacji powstał wraz z ekspansywnym wkroczeniem na rynek usług telekomunikacyjnych Operatora Play. Z tą marką jesteśmy od początku naszej działalności.

Marka Play to wysoka jakość świadczonych usług - niezależnie czy chodzi o jakość transmisji danych czy obsługę Klienta w każdym Punkcie Sprzedaży.

Dlatego też nasza firma stara się dołożyć wszelkich starań, żeby sprostać wysokim wymaganiom naszego Operatora - a przede wszystkim sprawić, żeby każdy Klient opuszczający jeden z naszych salonów, wrócił do nas ponownie.

Klienci naszej firmy to zarówno osoby indywidualne jak i firmy. Osoby już korzystające z usług Play, jak i te, które zastanawiają się nad zmianą obecnego dostawcy usług.

Osoby indywidualne zapraszamy do naszych salonów zlokalizowanych w dogodnych miejscach handlowych w Państwa miastach. Klientów Biznesowych zachęcamy do kontaktu mailowego wwojtaszek@playada.pl - nasz Doradca Biznesowy odwiedzi Państwa w dogodnym dla Was miejscu.

Kontakt:

Adres firmy:

  • Playada, ul. Wystawowa 2, 25-672 Kielce
  • KRS: 0000292482
  • NIP: 657-276-40-03
  • Regon 260186339
  • Kapitał zakładowy: 800 000,00 zł

Mapka dojazdu:

Facebook
Innowacyjna Gospodarka - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego